Košík je prázdny. Vybrať produkty >>
Množstevná zľava: 0 €
Cena celkovo: 0

Prikúpte ďalšie produkty s 30 % zľavou! Pri kúpe 2 a viac produktov doprava ZADARMO.Garancia najnižšej ceny

Sme priamy výrobca, preto u nás naše produkty kúpite najlacnejšie.

OK

Odošleme do zajtra, inak dostanete ZĽAVU 10 €.

100 % servis je pre nás samozrejmosťou.
Tovar vám odošleme najneskôr v nasledujúci pracovný deň od doručenia objednávky.
Potvrdenie o odoslaní tovaru dostanete e-mailom.
Pokiaľ tento sľub nesplníme, dostanete zľavu 10 €.
Poznámka: Táto garancia sa nevzťahuje na objednávky, pri ktorých je uvedená doručovacia adresa neúplná alebo adresa nie je dohľadateľná v databáze Slovenskej pošty. V takom prípade vás bude kontaktovať pracovník zákazníckeho servisu a požiada o spresnenie doručovacej adresy.

OK

Slovenská pošta - Expres kuriér

Doručenie do 24 hodin (nasledujúci pracovný deň po odoslaní).
O odoslaní zásielky budete informovaní emailom a sms s číslom zásielky a dátumom doručenia.
V deň doručenia zásielky budete telefonicky kontaktovaný kuriérom.
Zásielky sú doručované v pracovné dni od 8:00 do 18:00.
Pri neúspešnom pokuse o doručenie je zásilka uložená na najbližšej pošte. O uložení zásielky budete informovaní sms alebo zanechaním písomného oznámenia o uložení zásielky v domovej listovej schránke.
Môžete sa dohodnúť na opätovnom doručení v inom termíne, ktorý Vám bude lepšie vyhovovať.
Zásielku môžete sledovať na www.posta.sk
Dobireku je potrebné zaplatiť v hotovosti pri prevzatí od Expres kuriéra Slovenskej pošty. Kuriérovi nie je možné zaplatiť platobnou kartou.

OK

Osobní odběr - Zásilkovna

Doručení do 24 hodin.
Balíky jsou doručovány v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hodin.
Balíky si můžete vyzvednout dle otvíracích hodin konkrétní pobočky Zásilkovny.
Cestu zásilky můžete po odeslání objednávky sledovat na www.zasilkovna.cz/vyhledavani
Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem.
Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.
Zásilku si může vyzvednout kdokoli, stačí znát heslo, které Vám zašleme emailem.
Platbu dobírky je možné provést pouze v hotovosti při převzetí balíčku v Zásilkovně.

OK

DHL kuriér

Doručenie do 24 hodin (nasledujúci pracovný deň po odoslaní).
V deň odoslania dostanete e-mail a sms notifikáciu s číslom zásielky a dátumom doručenia.
V deň doručenia ráno dostanete sms s približným dvojhodinovým intervalom doručenia a kontaktom na kuriéra.
Zásielky sú doručované od pondelka do soboty (okrem štátnych sviatkov) s možnosťou voľby časových okien vo vybraných lokalitách.
Pri neúspešnom pokuse o doručenie Vám kuriér nechá v listovej schránke oznámenie o pokuse o doručenie. Nasledujúci pracovný deň prebehne druhý pokus o doručenie. Potom je zásielka na 10 dní uložená. V tejto lehote môžete kontaktovať DHL a dohodnúť tretí pokus o doručenie.
Odporúčame ako doručovaciu adresu vyplniť tú, kde sa budete cez deň zdržiavať (napríklad do zamestnania).
Zásielku môžete sledovať na www.dhlparcel.sk
Dobierku je možné zaplatiť pri prevzatí od kuriéra v hotovosti, ako aj pomocou platobnej karty. Pri úhrade zásielky platobnou kartou je účtovaný poplatok vo výške 1,4 % z celkovej hodnoty dobierky.

OK

Garancia zajtra alebo zľava 10 €

Predajca poskytuje u niektorých svojich produktu garanciu včasného odoslania. U týchto produktov je povinný zaslať tovar kupujúcemu najneskôr do druhého pracovného dňa. V prípade, že túto povinnosť nesplní, tovar zašle v najbližšom možnom termíne s dodatočnou zľavou 10 €. Táto garancia sa nevzťahuje na objednávky, kde je dodacia adresa adresa neúplná alebo nedohledatelná v adresách Slovenskej pošty.

Odstúpenie od zmluvy kupujúcim

Kupujúci, ktorý je spotrebiteľom, má právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru aj bez uvedenia dôvodu. Ak chcete tovar vrátiť, je potrebné dodržať nasledovný postup: Tovar zašlite poštou na adresu: ADVANCE nutraceutics, c.o. FHB Group s.r.o., Mlynské luhy 29, 821 05 Bratislava. Priložte daňový doklad o zakúpení tovaru (faktúru). Ďalej priložte vyhlásenie, že ste kupujúcim a na toto vyhlásenie uveďte číslo bankového účtu, kam Vám najneskôr do 14 dní zašleme peniaze. Informáciu o odoslaní tovaru späť na našu adresu nám pošlite tiež emailom na adresu info@nutraceutics.sk.

Reklamačný poriadok

Súčasťou doručenej objednávky je daňový doklad – faktúra, ktorá slúži aj ako záručný list. Reklamácie je možné uplatňovať na adrese: info@nutraceutics.sk alebo telefonicky na 950 439 360. V prípade oprávnenej reklamácie má kupujúci právo na náhradu poštovného v nutnej výške. V prípade neoprávnenej reklamácie nemá spotrebiteľ nárok na náhradu svojich nákladov spojených s vybavením reklamácie a súčasne ani predávajúci nemá nárok na náhradu nákladov, ktoré vznikli na jeho strane. Kupujúci bude telefonicky alebo e-mailom vyrozumený o vybavení reklamácie.

Rozpor s kúpnou zmluvou

V prípade dodania tovaru v rozpore s kúpnou zmluvou má kupujúci právo na to, aby predávajúci bezplatne a bez zbytočného odkladu vec uviedol do stavu zodpovedajúceho kúpnej zmluve, a to podľa požiadavky kupujúceho buď výmenou veci, alebo jej opravou; ak nie je taký postup možný, môže kupujúci požadovať zľavu z ceny veci alebo od zmluvy odstúpiť. Predávajúci berie na zreteľ rozpor s kúpnou zmluvou zistený počas šiestich mesiacov od prevzatia veci, pokiaľ z povahy veci nevyplýva, že existenciu rozporu musel kupujúci zistiť už pri jej prevzatí. Zhodou s kúpnou zmluvou sa najmä rozumie, že predávaná vec má akosť a úžitkové vlastnosti zmluvou požadované, predávajúcim, výrobcom alebo jeho zástupcom popisované, alebo na základe nimi vykonávanej reklamy očakávané, poprípade akosť a úžitkové vlastnosti pre vec takého druhu obvyklé, že zodpovedá požiadavkám právnych predpisov, je v tomu zodpovedajúcom množstve, miere alebo hmotnosti a zodpovedá účelu, ktorý predávajúci pre použitie veci uvádza alebo pre ktorý sa vec obvykle používa.

Storno objednávky

Predajca si ďalej vyhradzuje právo odmietnuť vybavenie objednávky, pokiaľ sú objednávacie údaje neúplné, alebo vzbudzujú pochybnosť o skutočnej vôli zákazníka objednať tovar. O tomto odmietnutí zašle predávajúci informáciu na e-mailovú adresu zákazníka.

Informácie

Predávajúci je pri predaji výrobku povinný spotrebiteľovi s dostatočným predstihom pred uzavretím zmluvy poskytnúť také informácie, aby sa kupujúci mohol dostatočne oboznámiť najmä s jeho parametrami, cenou, so spôsobom jeho dopravy a s úhradou a lehotou dodania. Zaplatením a prevzatím veci prechádza na kupujúceho vlastníctvo kúpenej veci.

Prevádzkovateľ

ADVANCE nutraceutics, s.r.o. Kukulova 24 169 00 Praha, Česká republika, IČO: 284 24470, DIČ: SK4120041607. Zapísaná v obchodnom registri Mestského súdu v Prahe, oddiel C, vložka 177747. Číslo účtu: 4023676781 / 7500.OK

Platba dobírkou

Slovenská pošta - Expres kuriér: Za zásielku zaplatíte v hotovosti pri prevzatí od Expres kuriéra Slovenskej pošty. Kuriérovi nie je možné zaplatiť platobnou kartou.
DHL kuriér: Za zásielku je možné zaplatiť pri prevzatí od kuriéra v hotovosti, ako aj pomocou platobnej karty. Pri úhrade zásielky platobnou kartou je účtovaný poplatok vo výške 1,4 % z celkovej hodnoty dobierky.

OK

Platba kartou online

Po odoslaní objednávky budete presmerovaní na stránky 3-D secure platobnej brány prevádzkovanej v spolupráci s Unicredit Bank.
Všetky údaje o platbe a vašej platobnej karte sú odovzdávané zabezpečenou cestou a ADVANCE nutraceutics ako obchodník k nim nemá žiadny prístup.
Všetky informácie sú navyše odovzdávané šifrovane.
Na stránke platobnej brány zadáte číslo karty, dátum platnosti a overovací (CVC2/CVV2) kód. Všetky údaje máte na svojej platobnej karte.
V prípade, že máte kartu zabezpečenú pre platbu na internete, tak budete ešte vyzvaní na zadanie kódu/hesla.

OK

Ochrana soukromí společnosti ADVANCE Nutraceutics s.r.o.

Když nakupujte produkty ADVANCE nutraceutics nebo používáte naše služby, svěřujete nám různé informace, včetně svých osobní údajů. V tomto dokumentu zjistíte, jaké osobní údaje zpracováváme, jak je používáme a jak je chráníme.

Osobní údaje, které zpracováváme

Osobní údaje zpracováváme při nákupu produktu. Jde o tyto údaje: Jméno, Příjmení, Adresa, Telefon, Email. Nikdy nevyžadujeme osobní údaje, které k danému účelu nejsou potřeba (např. rodné číslo, číslo občanského či jiného průkazu, kopie dokladu apod.).

Jak osobní údaje používáme

Osobní údaje používáme vždy pouze ke konkrétnímu účelu a o tomto účelu vždy uživatele transparentně informujeme. Společnost ADVANCE nutraceutics je správcem osobních údajů. Primárně využíváme Vaše osobní data k těmto účelům:

Marketingová sdělení

Osobní údaje našich klientů a uživatelů využíváme za účelem šíření obchodních sdělení, týkajících se pouze našich vlastních produktů. Jedná se vždy o produkty a služby podobné těm, které si již zákazník koupil. Tyto kontakty můžeme pro zasílání použít tehdy, pokud adresát toto využití již v minulosti neodmítl.

Každý má právo kdykoliv zdarma odmítnout zasílání obchodních sdělení prostřednictvím odkazu v obchodním sdělení, nebo zasláním zprávy na kontakt uvedený v zápatí tohoto dokumentu.

Další zpracovatelé

Společnost ADVANCE nutraceutics je oprávněna zpracovávat osobní údaje automatizovaně i manuálně, a to také prostřednictvím určených zpracovatelů. Osobní údaje jsou/budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti ADVANCE nutraceutics či zaměstnancům zpracovatele, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování.

Většina zpracovatelů má k osobním údajům uchazečů pouze omezený přístup. Žádný další zpracovatel není oprávněn využívat poskytnuté osobní údaje pro své vlastní, marketingové či jakékoliv jiné účely. Seznam zpracovatelů: Se všemi zpracovateli máme uzavřené zpracovatelské smlouvy a tito dodavatelé se zavázali pravidelně předané osobní údaje mazat a nevyužívat je pro vlastní účely. K žádnému jinému předávání osobních údajů od ADVANCE nutraceutics nedochází.

Jak osobní údaje chráníme

ADVANCE nutraceutics přijímá technická a organizační opatření k zabezpečení ochrany osobních údajů způsobem uvedeným v Zákoně nebo v jiných závazných právních předpisech a k vyloučení možnosti neoprávněného nebo nahodilého přístupu k osobním údajům, k jejich změně, zničení či ztrátě, neoprávněným přenosům, k jejich jinému neoprávněnému zpracování, jakož i k jinému zneužití osobních údajů. Tato povinnost platí i po ukončení zpracování osobních údajů.

Na vyžádání je společnost ADVANCE nutraceutics povinna poskytnout vaše osobní údaje také státním orgánům (např. Policie ČR, státní úřady v rámci prováděných kontrol, je li to nezbytné apod.).

Transparentnost

Při každém zadávání osobních údajů v rámci služeb ADVANCE Nutraceutics uživatele vždy transparentně poučíme o tom, k jakému účelu mohou být zadané údaje použity, kdo údaje zpracovává a kdo je spravuje. Tento dokument je součástí každého takového poučení, které na něj odkazuje.

Právo na přístup k osobním údajům

Subjekt údajů má právo získat od správce potvrzení, zda osobní údaje, které se ho týkají, jsou či nejsou zpracovávány, a pokud je tomu tak, má právo získat přístup k těmto osobním údajům. Na vyžádání tak vždy poskytneme našim uživatelům veškeré informace o zpracování těch osobních údajů, kde jsme v pozici správce osobních údajů (žádost je možné zaslat vyplněním e-mailem v zápatí.

Právo na opravu

Pokud uchazeč zjistí, že jsou jeho osobní údaje nepřesně či chybně zpracovávány, má právo na to, aby byly jeho osobní údaje neprodleně opraveny.

Právo na výmaz („právo být zapomenut“)

Pokud jsou osobní údaje zpracovávány z důvodu plnění nějakého účelu a již nejsou pro daný účel potřebné, automaticky je mažeme. Pokud jsou osobní údaje zpracovávány na základě souhlasu a subjekt údajů souhlas odvolá, osobní údaje vymažeme. Je třeba uvést, že právo na výmaz není absolutní a pokud máme nějakou objektivní povinnost data dále uchovávat (např. vedení účetnictví), dojde k výmazu těch osobních údajů, které nejsou již nadále potřebné pro původní účely zpracování.

Používání cookies

Co jsou cookies
Cookies jsou krátké textové soubory vytvářené webovým serverem a ukládané ve Vašem počítači prostřednictvím prohlížeče. Když se později vrátíte na stejný web, prohlížeč pošle uloženou cookie zpět a server tak získá všechny informace, které si u vás předtím uložil. Cookies využívá pro svou činnost naprostá většina webových stránek. K čemu cookies používáme
Na našem webu používáme tyto cookies:
Vymazání cookies
Vymazat můžete cookies ve Vašem prohlížeči – zpravidla bývá umístěno v „Historii“ navštívených stránek.
Blokování cookies
Prohlížeče umožňují umísťování cookies na Vás počítač zablokovat. V takovém případě bude ale funkcionalita těchto stránek omezena. Informace o nastavení ukládání souborů cookies ve Vašem prohlížeči najdete na stránkách poskytovatele konkrétního prohlížeče. Další informace o cookies a jejich využití najdete na stránkách AboutCookies.org.
Tento web používá Google Analytics
Tato stránka používá službu Google Analytics, poskytovanou společností Google, Inc. (dále jen "Google"). Služba Google Analytics používá soubory cookies. Informace o užívání stránky spolu s obsahem souboru cookie bude společností Google přenesen a uložen na serverech ve Spojených státech. Google bude užívat těchto informací pro účely vyhodnocování užívání stránky a vytváření zpráv o její aktivitě, určených pro její provozovatele, a pro poskytování dalších služeb týkajících se činností na stránce a užívání internetu vůbec. Google může také poskytnout tyto informace třetím osobám, bude-li to požadováno zákonem nebo budu-li takovéto třetí osoby zpracovávat tyto informace pro Google. Služba Google Analytics je rozšířena o související reklamní funkce poskytované společností Google, a to: Více informací o zpracování a využití dat najdete ve smluvních podmínkách společnosti Google.
Jak zakázat sledování Google Analytics
Pokud nechcete poskytovat anonymní data o používání webu službě Google Analytics, můžete použít plugin poskytovaný společností Google. Po nainstalování do Vašeho prohlížeče a aktivaci nebudou dále data odesílána.

Kontakty

E-mail: info@nutrceutics.cz

Závěr

Autorem tohoto dokumentu je společnost ADVANCE nutraceutics s.r.o., se sídlem Kukulova 24, Praha 6, 169 00, IČO: 248 244 70, zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 177747 Číslo účtu: 2300125517 / 2010.

Tento dokument nabívá účinnosti dne 20. května 2018. a je k dispozici on-line na internetových stránkách nutraceutics.cz. Společnost ADVANCE nutraceutics je oprávněna tento dokument v případě potřeby změnit.OK