Prémiové výživové doplnky

ADVANCE nutraceutics je český výrobca prírodných prípravkov na podporu zdravia. Na trhu pôsobíme už 8. rok. V sieti kamenných lekární a prostredníctvom internetu ponúkame naše produkty na Slovensku, v Českej republike a v Slovinsku. Teraz expandujeme do Rumunska a Maďarska. Sme hrdí, že si naše produkty kúpili už stovky tisíc zákazníkov, veľká časť z nich sa k nám vracia a nakupuje pre seba alebo svoju rodinu opakovane.

Prečo tvrdíme, že vyrábame tie najkvalitnejšie výživové doplnky na trhu?

Vždy plná kapsula účinných látok

To je základ. Vyhýbajte sa produktom, kde je účinných látok minimum a obsah kapsuly je tvorený prevažne plnidlami. U nás pre ne nie je priestor!

Vysokokoncentrované extrakty

Pre účinnosť je kľúčová sila použitých extraktov. Naše produkty obsahujú tie najsilnejšie dostupné extrakty, čo nie je na trhu vôbec bežné.

Certifikované suroviny

Používame iba tie najkvalitnejšie suroviny s certifikovaným pôvodom a kvalitou.

Vstupná kontrola

Všetky suroviny prechádzajú prísnou vstupnou kontrolou a sú následne uchovávané za monitorovaných podmienok.

Výstupná kontrola

Každá vyrobená šarža prejde podrobnou internou výstupnou kontrolou a nezávislým overením kvality produktu v externom laboratóriu.

Prírodné látky

Prírode a jej blahodarnému vplyvu na zdravie veríme, a preto sú základom všetkých našich produktov prírodné látky.

Vývoj založený na vedeckých poznatkoch

Vývoj produktov je založený na najnovších poznatkoch z vedeckých výskumov a štúdií a na múdrosti našich predkov v používaní bylín a prírodných produktov.

Výroba podľa HACCP

Produkt sa vyrába vo výrobných závodoch, ktoré postupujú podľa analýzy a kontroly kritických bodov výroby (HACCP).

Maximálna spokojnosť našich zákazníkov

Potvrdením kvality našich produktov sú spokojné recenzie zákazníkov. Prečítajte si ich sami buď u nás, alebo na nezávislých hodnotiacich serveroch ako Heureka a i.

Výrobné závody v ČR

Naše produkty sa vyrábajú podľa HACCP v 2 výrobných závodoch. Základom je špičkové laboratórne vybavenie, najnovšie technológie a presne popísané výrobné procesy. Kľúčovou hodnotou je ľudský kapitál. Vďaka špičkovým zamestnancom v oddeleniach nákupu surovín, výrobe a kontrole kvality dostanete vždy prvotriedny produkt.
Garancia spokojného nákupu

Zajtra, inak zĺava 10 €

Tovar vám odošleme najneskôr zajtra. Inak dostanete zľavu 10 €.

Více informací >>

Garancia najnižšej ceny

Sme priamy výrobca, preto u nás naše produkty kúpite najlacnejšie.

Pri 2 ks doprava zadarmo

Ak objednáte 2 a viac našich produktov, doprava bude ZADARMO.

Sme vo všetkých lekárňach v SR

Ak vo vašej lekárni nebude produkt na sklade, lekárnik vám ho vždy do druhého dňa objedná.Ak ste lekárnik a chcete v lekárni distribuovať naše produkty, je vám k dispozícii 5 obchodných zástupcov. Naše výrobky sú distribuované do lekární prostredníctvom najväčších lekárenských veľkoobchodov v SR – Phoenix a Unipharma. V prípade záujmu volajte +421 907 648 090.

Obchodný zástupce Region
Mgr. Dominika Beháňová Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Považská Bystrica, Púchov, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina
Monika Kopeščanská Bardejov, Gelnica, Humenné, Kežmarok, Košice, Levoča, Medzilaborce, Michalovce, Poprad, Prešov, Revúca, Rožňava, Sabinov, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Trebišov, Vranov nad Topľou
Mgr. Michaela Obst Bánovce nad Bebravou, Hlohovec, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Piešťany, Prievidza, Senica, Skalica, Trenčín, Trnava
Oto Morvai Bratislava, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Malacky, Nové Zámky, Pezinok, Senec, Šaľa
Monika Štefanovičová Banská Bystrica, Brezno, Detva, Krupina, Levice, Lučenec, Nitra, Poltár, Rimavská Sobota, Topoľčany, Veľký Krtíš, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom


Ďalej odporúčame: Spirulina ADVANCE, Urixin, BrainActive a další

Odošleme do zajtra, inak dostanete ZĽAVU 10 €.

100 % servis je pre nás samozrejmosťou.
Tovar vám odošleme najneskôr v nasledujúci pracovný deň od doručenia objednávky.
Potvrdenie o odoslaní tovaru dostanete e-mailom.
Pokiaľ tento sľub nesplníme, dostanete zľavu 10 €.
Poznámka: Táto garancia sa nevzťahuje na objednávky, pri ktorých je uvedená dodacia adresa neúplná alebo adresa nie je dohľadateľná v databáze Slovenskej pošty. V takom prípade vás bude kontaktovať pracovník zákazníckeho servisu a požiada o spresnenie dodacie adresy.

OK