ADVANCE nutraceutics

Sme výrobca prírodných prípravkov na podporu zdravia. Na trhu pôsobíme už 6. rok. V sieti lekární a prostredníctvom internetu ponúkame naše produkty na Slovensku, v Českej republike a v Slovinsku. Naše portfólio produktov sa neustále rozrastá a pripravujeme expanziu do ďalších krajín.


Náš koncept je jednoduchý. Poskytovať našim zákazníkom špičkové prírodné prípravky z vysokokvalitných surovín, ktoré im pomôžu starať sa o svoje zdravie natoľko, že ich odporučia svojim priateľom a známym. Jedine spokojní zákazníci a ich odporúčania preto zaručujú náš úspech. Veríme, že naša cesta, na ktorú sme sa vydali, je správna.

Naša stratégia

Ponúkať to najlepšie

Základom našej stratégie je mať najlepšie produkty na trhu. Obsahujú tie najúčinnejšie prírodné látky, ktorých vhodnou kombináciou je dosiahnutý maximálny účinok.


Veríme prírodným produktom

Nesľubujeme nemožné. Účinnosť prírodných látok v našich produktoch je preverená mnohoročným používaním v tradičných medicínach i celým radom štúdií.


V kvalite nerobíme kompromisy

Pri výrobe používame len tie najkvalitnejšie suroviny s certifikáciou kvality a pôvodu a celý výrobný proces podlieha prísnej kontrole. Viac info >>


Kvalita a dobré služby = spokojný zákazník

Garantujeme rýchle vybavenie objednávky a spoľahlivé doručenie. Jedine spokojní zákazníci a ich odporúčania známym a priateľom zaručia náš úspech.


Vždy za najlepšiu cenu

Chceme, aby naše produkty boli pri svojej vysokej kvalite zároveň cenovo dostupné. Preto ich najradšej predávame priamo, bez prostredníkov a nákladnej reklamy. U nás ich vždy nakúpite za najlepšiu cenu.
Ďalej odporúčame: Spirulina ADVANCE, Urixin, BrainActive a další